Wnętrza, w których przebywamy, w dużym stopniu wpływają na jakość naszego życia. Często nie zdajemy sobie sprawy jak ważnym aspektem naszej codzienności jest harmonijne połączenie funkcjonalności i estetyki. To właśnie odpowiednie wyważenie proporcji między tym co praktyczne, a tym co piękne stwarza odpowiednie warunki do relaksu i wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Bazą wyjściową każdego projektu powinna być solidnie przemyślana funkcja wnętrza. Niezależnie od stylu, w jakim ma być urządzone wnętrze, to właśnie jego funkcjonalność zasadniczo wpływa na nasze poczucie komfortu.

Nazywam się Marta Pawlak mieszkam na Śląsku cieszyńskim. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, gdzie uzyskałam tytuł magistra sztuk plastycznych w specjalności architektura wnętrz. Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 13 lat, a od 8 prowadzę swoją autorską pracownie.
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, a każdą przestrzeń traktuję jako wyzwanie. Projektując różne wnętrza zawsze staram się spełnić oczekiwania estetyczne i użytkowe moich Klientów.

Referencje

Nasze publikacje